سریال طنز آموزش زبان انگلیسی Extra English با زیرنویس

7,000 تومان
2 عدد DVD

اطلاعات محصول

extra english

سریال طنز آموزش زبان انگلیسی  Extra English در ۳۰ قسمت با کیفیت بسیار خوب ارائه میشود که متن هر قسمت نیز در دو فرمت PDF و WORD (قابل ویرایش) موجود می باشد.علاوه بر این زیر نویس هر قسمت نیز به همراه متن و فیلم وجود دارد.
سریال Extra English یکی از پر طرفدارترین مجموعه هایی است که تا به حال برای آموزش زبان انگلیسی ساخته شده است. داستان این سریال در رابطه با شخصی به نام هکتور است که از آرژانتین به انگلستان سفر کرده و با زبان انگلیسی آشنایی ندارد. هکتور در طول این مجموعه با بوجود آمدن حوادث بسیار جالبی که برایش اتفاق می افتد زبان انگلیسی را فرا می گیرد و پس از آن به راحتی میتواند انگلیسی صحبت کند. سبک این سریال طنز بوده و بازیگران آن برای اینکه بتوانند به صورت غیر مستقیم به بیبنده زبان انگلیسی را نیز آموزش دهند دیالوگ های خود را به صورت شمرده و با تلفظ کاملآ صحیح و فابل فهم بیان می کنند. شما با مشاهده این سریال می توانید مهارت خود را در زمینه های Reading, Lessening و حتی Grammar نیز افزایش دهید و به آسانی هر چه تمام تر انگلیسی صحبت کنید.

مطمئنا یادگیری زبان انگلیسی با این روش یعنی در قالب تماشای یک سریال طنز تاثیر به سزایی در یادگیری و به خاطر سپردن کلمات و جملات خواهد داشت. به تازگی نیز اکثر کارشناسان زبان انگلیسی بر این باورند که یادگیری زبان از طریق فیلم و سریال بازدهی و سرعت بیشتری نسبت به دیگر روش ها دارد .