محصولات آموزش زبان انگلیسی Video Aided Instruction

7,000 تومان
2 عدد DVD

اطلاعات محصول

مجموعه آموزش زبان که مشاهده میفرمایید شامل دو محصول از بهترین مجموعه محصولات آموزشی  Video Aided Instruction میباشد که بیش از ۲۵ ساعت آموزش را در بردارد.

Learning English Steps 1-2-3

مجموعه Learning English Steps 1-2-3  یکی از پرطرفدار ترین محصولات شرکت معروف Video Aided Instruction می باشد که جز برترین شرکت ها در زمینه ساخت فیلم های آموزشی زبان به شمار میرود. این مجموعه آموزشی منبع بسیار مناسبی است برای افرادی که به تازگی قصد دارند زبان انگلیسی را فرا بگیرند و یا در مراحل مقدماتی فراگیری زبان به سر می برند. همچنین این مجموعه شامل ۸۳ درس برای آموزش پایه و تمرین در موضوعاتی همچون گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن می باشد. علاوه بر این شما پس از چند جلسه استفاده از این مجموعه، بسیار به آن علاقه مند خواهید شد زیرا پس از مدتی به راحتی می توانید با افراد انگلیسی زبان در یک رستوران، بانک، فرودگاه، محل کار و بسیاری از محل های دیگر به گفتگو بپردازید. دروس آموزشی این مجموعه توسط دکتر William Jex آموزش داده می شود که مدیر موسسه زبان در دانشگاه نیویورک آمریکا می باشد. علاوه بر این دروس این مجموعه در سه سطح به ترتیب ۱، ۲ و ۳ قرار گرفته اند که در سطح اول به شما نکات دستوری و گرامرهای پرکاربردی که برای برقراری ارتباط با دیگران احتیاج دارید مانند فعل، ضمایر، پرسش، پاسخ و … آموزش داده می شود و سپس در سطح دوم این نکات دستوری کمی پیشرفته تر می شوند و شما یاد میگیرید که این افعال را چگونه در جملاتی مانند درخواست کردن و یا در چه زمان هایی از لحاظ گذشته و آینده و … بکار ببرید و در نهایت در سطح سوم شما یاد میگیرد که قوائدی را که در دو سطح اول فرا گرفته اید را چگونه برای صحبت کردن با یک نفر در پای تلفن، محل کارتان و … استفاده کنید. زمان این آموزش حدود ۱۱ ساعت و ۵ دقیقه است که پس از پایان این دوره شما متوجه خواهید شد که بیش از ۲۰۰۰ لغات و اصلاحات روزمره را یاد گرفته اید. همراه با فیلم های آموزشی این مجموعه کتاب تمرین مربوط به آن نیز در این مجموعه قرار گرفته است.این بسته آموزشی با قیمیتی معادل ۳۵۹,۹۵ دلار در بازاهای جهانی به فروش میرسد.

The Complete English Grammar Series

The Complete English Grammar Series shopmac 1311920098 مجموعه آموزش گرامر زبان انگلیسی The Complete English Grammar Series

The Complete English Grammar Series نام مجموعه ای است که در امر آموزش گرامر زبان انگلیسی به افراد علاقه مند کمک می کند. همانطور که می دانید گرامر هر زبان یکی از ارکان اصلی آن به شمار میرود زیرا تا وقتی که هر فرد با گرامر زبان مورد نظر خود آشنا نباشد هرگز نمی تواند به درستی و با تسلط کامل به زبان مورد نظر خود صحبت کند و یا جمله ای را بنویسد. شما با استفاده از این مجموعه به آسانی می توانید با گرامر و نکات دستوری زبان انگلیسی به صورت دقیق و کامل آشنا شوید. در واقع این مجموعه شامل ۱۰ دی وی دی می باشد که البته بهتر است به جای بکار بردن نام دی وی دی از عنوان برنامه استفاده کنیم . درون هر کدام از این برنامه ها دو فایل متنی و ویدیوی قرار گرفته که مجموعآ شامل ۱۴ ساعت آموزش گرامر زبان انگلیسی می باشد. در واقع شما با اجرای فایل PDF که یک فایل متنی است می توانید نکات دستوری زبان انگلیسی را مشاهده کنید و در کنار آن با اجرای فایل MP4 که یک فایل ویدیویی است می توانید با مشاهده آن همراه با مشاهده متون فایل پی دی اف خیلی راحت گرامر زبان انگلیسی را فرا بگیرید. این روش مانند همان روش کتاب و سی دی است که اکثر آموزشگاه های زبان آنها را به دانش آموزان خود پیشنهاد می کنند که در اینجا به صورت پیشرفته تر در غالب یک کتاب الکترونیکی و یک فایل ویدیویی در اختیار افراد علاقه مند قرار گرفته است. شما با مطالعه این مجموعه و فراگیری آن می توانید در بسیار از آزمون ها که به صورت بین المللی برگزار می شوند مانند SAT, TOEFL, GED, and GRE شرکت کنید و سطح دانش خود را از زبان انگلیسی محک بزنید. آموزش هایی که در این برنامه ها به افراد ارائه می شود عبارتند از ساختار جمله ، ساختمان جمله ، افعال ، ضمایر ، صفات ، قید ها و بسیاری از نکات دستوری و گرامز زبان انگلیسی که قطعآ پس از کار با این مجموعه متوجه آنها خواهید شد. این بسته آموزشی با قیمیتی معادل ۳۹۹٫۵۰ دلار در بازاهای جهانی به فروش میرسد.

این ۱۰ برنامه شامل:

P01: English Grammar: Sentence Structure
P02: English Grammar: Parts of Speech
P03: English Grammar: Sentence Complements
P04: English Grammar: Verbs
P05: English Grammar: Pronouns
P06: English Grammar: Agreement
P07: English Grammar: Modifiers
P08: English Grammar: Parallel Structure
P09: English Grammar: Punctuation
P10: English Grammar: Spelling & Capitalization